Rozkład jazdy na: Cz., 23.01.2020
Brętowo PKM14:15
Kolumba14:18
Warneńska14:20
Belgradzka14:21
Piekarnicza14:23
Siedlce14:27
Skrajna14:28
Zakopiańska14:29
Ciasna14:30
Paska14:31
Powstańców Warszawskich14:33
Hucisko14:36
Dworzec Główny14:38
Plac Solidarności14:41
Stocznia SKM14:43
Stocznia Północna
 
14:45
0 min.
 
Twarda14:461 min.
 
Węzeł Kliniczna14:472 min.
 
Swojska14:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo14:505 min.
 
Mostostal14:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk14:527 min.
 
Śnieżna14:549 min.
 
Marynarki Polskiej14:5611 min.
 
Plac Wolności14:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia14:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy