Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM07:16
Kolumba07:19
Warneńska07:21
Belgradzka07:22
Piekarnicza07:24
Siedlce07:28
Skrajna07:29
Zakopiańska07:30
Ciasna07:31
Paska07:32
Powstańców Warszawskich07:34
Hucisko07:37
Dworzec Główny07:39
Plac Solidarności07:42
Stocznia SKM07:44
Stocznia Północna
 
07:46
0 min.
 
Twarda07:471 min.
 
Węzeł Kliniczna07:482 min.
 
Swojska07:493 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:515 min.
 
Mostostal07:526 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:537 min.
 
Śnieżna07:559 min.
 
Marynarki Polskiej07:5711 min.
 
Plac Wolności07:5812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:5913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy