Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Brętowo PKM12:35
Kolumba12:38
Warneńska12:40
Belgradzka12:41
Piekarnicza12:43
Siedlce12:47
Skrajna12:48
Zakopiańska12:49
Ciasna12:50
Paska12:51
Powstańców Warszawskich12:53
Hucisko12:56
Dworzec Główny12:58
Plac Solidarności13:01
Stocznia SKM13:03
Stocznia Północna
 
13:05
0 min.
 
Twarda13:061 min.
 
Węzeł Kliniczna13:072 min.
 
Swojska13:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:105 min.
 
Mostostal13:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:127 min.
 
Śnieżna13:149 min.
 
Marynarki Polskiej13:1611 min.
 
Plac Wolności13:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia13:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy