Rozkład jazdy na: Wt., 18.02.2020
Brętowo PKM11:35
Kolumba11:38
Warneńska11:40
Belgradzka11:41
Piekarnicza11:43
Siedlce11:47
Skrajna11:48
Zakopiańska11:49
Ciasna11:50
Paska11:51
Powstańców Warszawskich11:53
Hucisko11:56
Dworzec Główny11:58
Plac Solidarności12:01
Stocznia SKM12:03
Stocznia Północna
 
12:05
0 min.
 
Twarda12:061 min.
 
Węzeł Kliniczna12:072 min.
 
Swojska12:083 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:105 min.
 
Mostostal12:116 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:127 min.
 
Śnieżna12:149 min.
 
Marynarki Polskiej12:1611 min.
 
Plac Wolności12:1712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia12:1813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy