Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM11:15
Kolumba11:18
Warneńska11:20
Belgradzka11:21
Piekarnicza11:23
Siedlce11:27
Skrajna11:28
Zakopiańska11:29
Ciasna11:30
Paska11:31
Powstańców Warszawskich11:33
Hucisko11:36
Dworzec Główny11:38
Plac Solidarności11:41
Stocznia SKM11:43
Stocznia Północna
 
11:45
0 min.
 
Twarda11:461 min.
 
Węzeł Kliniczna11:472 min.
 
Swojska11:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:505 min.
 
Mostostal11:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:527 min.
 
Śnieżna11:549 min.
 
Marynarki Polskiej11:5611 min.
 
Plac Wolności11:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy