Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM10:55
Kolumba10:58
Warneńska11:00
Belgradzka11:01
Piekarnicza11:03
Siedlce11:07
Skrajna11:08
Zakopiańska11:09
Ciasna11:10
Paska11:11
Powstańców Warszawskich11:13
Hucisko11:16
Dworzec Główny11:18
Plac Solidarności11:21
Stocznia SKM11:23
Stocznia Północna
 
11:25
0 min.
 
Twarda11:261 min.
 
Węzeł Kliniczna11:272 min.
 
Swojska11:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:305 min.
 
Mostostal11:316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:327 min.
 
Śnieżna11:349 min.
 
Marynarki Polskiej11:3611 min.
 
Plac Wolności11:3712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia11:3813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy