Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM07:06
Kolumba07:09
Warneńska07:11
Belgradzka07:12
Piekarnicza07:14
Siedlce07:18
Skrajna07:19
Zakopiańska07:20
Ciasna07:21
Paska07:22
Powstańców Warszawskich07:24
Hucisko07:27
Dworzec Główny07:29
Plac Solidarności07:32
Stocznia SKM07:34
Stocznia Północna
 
07:36
0 min.
 
Twarda07:371 min.
 
Węzeł Kliniczna07:382 min.
 
Swojska07:393 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:415 min.
 
Mostostal07:426 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:437 min.
 
Śnieżna07:459 min.
 
Marynarki Polskiej07:4711 min.
 
Plac Wolności07:4812 min.
 
Nowy Port Zajezdnia07:4913 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy