Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Brętowo PKM10:15
Kolumba10:18
Warneńska10:20
Belgradzka10:21
Piekarnicza10:23
Siedlce10:27
Skrajna10:28
Zakopiańska10:29
Ciasna10:30
Paska10:31
Powstańców Warszawskich10:33
Hucisko10:36
Dworzec Główny10:38
Plac Solidarności10:41
Stocznia SKM10:43
Stocznia Północna
 
10:45
0 min.
 
Twarda10:461 min.
 
Węzeł Kliniczna10:472 min.
 
Swojska10:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:505 min.
 
Mostostal10:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:527 min.
 
Śnieżna10:549 min.
 
Marynarki Polskiej10:5611 min.
 
Plac Wolności10:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia10:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy