Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM09:15
Kolumba09:18
Warneńska09:20
Belgradzka09:21
Piekarnicza09:23
Siedlce09:27
Skrajna09:28
Zakopiańska09:29
Ciasna09:30
Paska09:31
Powstańców Warszawskich09:33
Hucisko09:36
Dworzec Główny09:38
Plac Solidarności09:41
Stocznia SKM09:43
Stocznia Północna
 
09:45
0 min.
 
Twarda09:461 min.
 
Węzeł Kliniczna09:472 min.
 
Swojska09:483 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:505 min.
 
Mostostal09:516 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:527 min.
 
Śnieżna09:549 min.
 
Marynarki Polskiej09:5611 min.
 
Plac Wolności09:5712 min.
 
Nowy Port Zajezdnia09:5813 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy