Rozkład jazdy na: Pn., 20.01.2020
Brętowo PKM07:55
Kolumba07:58
Warneńska08:00
Belgradzka08:01
Piekarnicza08:03
Siedlce08:07
Skrajna08:08
Zakopiańska08:09
Ciasna08:10
Paska08:11
Powstańców Warszawskich08:13
Hucisko08:16
Dworzec Główny08:18
Plac Solidarności08:21
Stocznia SKM08:23
Stocznia Północna
 
08:25
0 min.
 
Twarda08:261 min.
 
Węzeł Kliniczna08:272 min.
 
Swojska08:283 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:305 min.
 
Mostostal08:316 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:327 min.
 
Śnieżna08:349 min.
 
Marynarki Polskiej08:3611 min.
 
Plac Wolności08:3712 min.
 
Władysława IV08:3914 min.
 
Nowy Port Góreckiego08:4015 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy