Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Władysława IV18:20
Nowy Port Góreckiego18:21
Marynarki Polskiej18:23
Śnieżna18:24
Stadion Energa Gdańsk18:26
Mostostal18:27
Żaglowa - AmberExpo18:28
Swojska18:30
Węzeł Kliniczna
 
18:31
0 min.
 
Twarda18:321 min.
 
Stocznia Północna18:332 min.
 
Stocznia SKM18:354 min.
 
Plac Solidarności18:376 min.
 
Dworzec Główny18:398 min.
 
Hucisko18:4211 min.
 
Powstańców Warszawskich18:4413 min.
 
Paska18:4514 min.
 
Ciasna18:4615 min.
 
Zakopiańska18:4716 min.
 
Skrajna18:4918 min.
 
Siedlce18:5120 min.
 
Piekarnicza18:5524 min.
 
Belgradzka18:5625 min.
 
Warneńska18:5827 min.
 
Kolumba19:0029 min.
 
Brętowo PKM19:0231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy