Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Władysława IV15:58
Nowy Port Góreckiego15:59
Marynarki Polskiej16:01
Śnieżna16:02
Stadion Energa Gdańsk16:04
Mostostal16:05
Żaglowa - AmberExpo16:06
Swojska16:08
Węzeł Kliniczna
 
16:09
0 min.
 
Twarda16:101 min.
 
Stocznia Północna16:112 min.
 
Stocznia SKM16:134 min.
 
Plac Solidarności16:156 min.
 
Dworzec Główny16:178 min.
 
Hucisko16:2011 min.
 
Powstańców Warszawskich16:2213 min.
 
Paska16:2314 min.
 
Ciasna16:2415 min.
 
Zakopiańska16:2516 min.
 
Skrajna16:2718 min.
 
Siedlce16:2920 min.
 
Piekarnicza16:3324 min.
 
Belgradzka16:3425 min.
 
Warneńska16:3627 min.
 
Kolumba16:3829 min.
 
Brętowo PKM16:4031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy