Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Władysława IV11:17
Nowy Port Góreckiego11:18
Marynarki Polskiej11:20
Śnieżna11:21
Stadion Energa Gdańsk11:23
Mostostal11:24
Żaglowa - AmberExpo11:25
Swojska11:27
Węzeł Kliniczna
 
11:28
0 min.
 
Twarda11:291 min.
 
Stocznia Północna11:302 min.
 
Stocznia SKM11:324 min.
 
Plac Solidarności11:346 min.
 
Dworzec Główny11:368 min.
 
Hucisko11:3911 min.
 
Powstańców Warszawskich11:4113 min.
 
Paska11:4214 min.
 
Ciasna11:4315 min.
 
Zakopiańska11:4416 min.
 
Skrajna11:4618 min.
 
Siedlce11:4820 min.
 
Piekarnicza11:5224 min.
 
Belgradzka11:5325 min.
 
Warneńska11:5527 min.
 
Kolumba11:5729 min.
 
Brętowo PKM11:5931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy