Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Władysława IV08:27
Nowy Port Góreckiego08:28
Marynarki Polskiej08:30
Śnieżna08:31
Stadion Energa Gdańsk08:33
Mostostal08:34
Żaglowa - AmberExpo08:35
Swojska08:37
Węzeł Kliniczna
 
08:38
0 min.
 
Twarda08:391 min.
 
Stocznia Północna08:402 min.
 
Stocznia SKM08:424 min.
 
Plac Solidarności08:446 min.
 
Dworzec Główny08:468 min.
 
Hucisko08:4911 min.
 
Powstańców Warszawskich08:5113 min.
 
Paska08:5214 min.
 
Ciasna08:5315 min.
 
Zakopiańska08:5416 min.
 
Skrajna08:5618 min.
 
Siedlce08:5820 min.
 
Piekarnicza09:0224 min.
 
Belgradzka09:0325 min.
 
Warneńska09:0527 min.
 
Kolumba09:0729 min.
 
Brętowo PKM09:0931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy