Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV07:28
Nowy Port Góreckiego07:29
Marynarki Polskiej07:31
Śnieżna07:32
Stadion Energa Gdańsk07:34
Mostostal07:35
Żaglowa - AmberExpo07:36
Swojska07:38
Węzeł Kliniczna
 
07:39
0 min.
 
Twarda07:401 min.
 
Stocznia Północna07:412 min.
 
Stocznia SKM07:434 min.
 
Plac Solidarności07:456 min.
 
Dworzec Główny07:478 min.
 
Hucisko07:5011 min.
 
Powstańców Warszawskich07:5213 min.
 
Paska07:5314 min.
 
Ciasna07:5415 min.
 
Zakopiańska07:5516 min.
 
Skrajna07:5718 min.
 
Siedlce07:5920 min.
 
Piekarnicza08:0324 min.
 
Belgradzka08:0425 min.
 
Warneńska08:0627 min.
 
Kolumba08:0829 min.
 
Brętowo PKM08:1031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy