Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Władysława IV20:07
Nowy Port Góreckiego20:08
Marynarki Polskiej20:10
Śnieżna20:11
Stadion Energa Gdańsk20:13
Mostostal20:14
Żaglowa - AmberExpo20:15
Swojska20:17
Węzeł Kliniczna
 
20:18
0 min.
 
Twarda20:191 min.
 
Stocznia Północna20:202 min.
 
Stocznia SKM20:224 min.
 
Plac Solidarności20:235 min.
 
Dworzec Główny20:257 min.
 
Hucisko20:279 min.
 
Powstańców Warszawskich20:2911 min.
 
Paska20:3012 min.
 
Ciasna20:3113 min.
 
Zakopiańska20:3214 min.
 
Skrajna20:3416 min.
 
Siedlce20:3618 min.
 
Piekarnicza20:3820 min.
 
Belgradzka20:4123 min.
 
Warneńska20:4224 min.
 
Kolumba20:4426 min.
 
Brętowo PKM20:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy