Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV12:27
Nowy Port Góreckiego12:28
Marynarki Polskiej12:30
Śnieżna12:31
Stadion Energa Gdańsk12:33
Mostostal12:34
Żaglowa - AmberExpo12:35
Swojska12:37
Węzeł Kliniczna
 
12:38
0 min.
 
Twarda12:391 min.
 
Stocznia Północna12:402 min.
 
Stocznia SKM12:424 min.
 
Plac Solidarności12:435 min.
 
Dworzec Główny12:457 min.
 
Hucisko12:479 min.
 
Powstańców Warszawskich12:4911 min.
 
Paska12:5012 min.
 
Ciasna12:5113 min.
 
Zakopiańska12:5214 min.
 
Skrajna12:5416 min.
 
Siedlce12:5618 min.
 
Piekarnicza12:5820 min.
 
Belgradzka13:0123 min.
 
Warneńska13:0224 min.
 
Kolumba13:0426 min.
 
Brętowo PKM13:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy