Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Władysława IV22:35
Nowy Port Góreckiego22:41
Marynarki Polskiej22:43
Śnieżna22:44
Stadion Energa Gdańsk22:46
Mostostal22:47
Żaglowa - AmberExpo22:48
Swojska22:50
Węzeł Kliniczna
 
22:51
0 min.
 
Kliniczna - Szpital22:521 min.
 
Politechnika22:543 min.
 
Miszewskiego22:554 min.
 
Jaśkowa Dolina22:576 min.
 
Klonowa22:587 min.
 
Galeria Bałtycka23:009 min.
 
Wojska Polskiego23:0211 min.
 
Zamenhofa23:0312 min.
 
Zajezdnia23:0413 min.
 
Strzyża PKM23:0514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy