Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Władysława IV18:07
Nowy Port Góreckiego18:08
Marynarki Polskiej18:10
Śnieżna18:11
Stadion Energa Gdańsk18:13
Mostostal18:14
Żaglowa - AmberExpo18:15
Swojska18:17
Węzeł Kliniczna
 
18:18
0 min.
 
Twarda18:191 min.
 
Stocznia Północna18:202 min.
 
Stocznia SKM18:224 min.
 
Plac Solidarności18:235 min.
 
Dworzec Główny18:257 min.
 
Hucisko18:279 min.
 
Powstańców Warszawskich18:2911 min.
 
Paska18:3012 min.
 
Ciasna18:3113 min.
 
Zakopiańska18:3214 min.
 
Skrajna18:3416 min.
 
Siedlce18:3618 min.
 
Piekarnicza18:3921 min.
 
Belgradzka18:4022 min.
 
Warneńska18:4224 min.
 
Kolumba18:4426 min.
 
Brętowo PKM18:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy