Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV17:27
Nowy Port Góreckiego17:28
Marynarki Polskiej17:30
Śnieżna17:31
Stadion Energa Gdańsk17:33
Mostostal17:34
Żaglowa - AmberExpo17:35
Swojska17:37
Węzeł Kliniczna
 
17:38
0 min.
 
Twarda17:391 min.
 
Stocznia Północna17:402 min.
 
Stocznia SKM17:424 min.
 
Plac Solidarności17:435 min.
 
Dworzec Główny17:457 min.
 
Hucisko17:479 min.
 
Powstańców Warszawskich17:4911 min.
 
Paska17:5012 min.
 
Ciasna17:5113 min.
 
Zakopiańska17:5214 min.
 
Skrajna17:5416 min.
 
Siedlce17:5618 min.
 
Piekarnicza17:5921 min.
 
Belgradzka18:0022 min.
 
Warneńska18:0224 min.
 
Kolumba18:0426 min.
 
Brętowo PKM18:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy