Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Władysława IV16:27
Nowy Port Góreckiego16:28
Marynarki Polskiej16:30
Śnieżna16:31
Stadion Energa Gdańsk16:33
Mostostal16:34
Żaglowa - AmberExpo16:35
Swojska16:37
Węzeł Kliniczna
 
16:38
0 min.
 
Twarda16:391 min.
 
Stocznia Północna16:402 min.
 
Stocznia SKM16:424 min.
 
Plac Solidarności16:435 min.
 
Dworzec Główny16:457 min.
 
Hucisko16:479 min.
 
Powstańców Warszawskich16:4911 min.
 
Paska16:5012 min.
 
Ciasna16:5113 min.
 
Zakopiańska16:5214 min.
 
Skrajna16:5416 min.
 
Siedlce16:5618 min.
 
Piekarnicza16:5921 min.
 
Belgradzka17:0022 min.
 
Warneńska17:0224 min.
 
Kolumba17:0426 min.
 
Brętowo PKM17:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy