Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Władysława IV14:07
Nowy Port Góreckiego14:08
Marynarki Polskiej14:10
Śnieżna14:11
Stadion Energa Gdańsk14:13
Mostostal14:14
Żaglowa - AmberExpo14:15
Swojska14:17
Węzeł Kliniczna
 
14:18
0 min.
 
Twarda14:191 min.
 
Stocznia Północna14:202 min.
 
Stocznia SKM14:224 min.
 
Plac Solidarności14:235 min.
 
Dworzec Główny14:257 min.
 
Hucisko14:279 min.
 
Powstańców Warszawskich14:2911 min.
 
Paska14:3012 min.
 
Ciasna14:3113 min.
 
Zakopiańska14:3214 min.
 
Skrajna14:3416 min.
 
Siedlce14:3618 min.
 
Piekarnicza14:3921 min.
 
Belgradzka14:4022 min.
 
Warneńska14:4224 min.
 
Kolumba14:4426 min.
 
Brętowo PKM14:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy