Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Władysława IV12:07
Nowy Port Góreckiego12:08
Marynarki Polskiej12:10
Śnieżna12:11
Stadion Energa Gdańsk12:13
Mostostal12:14
Żaglowa - AmberExpo12:15
Swojska12:17
Węzeł Kliniczna
 
12:18
0 min.
 
Twarda12:191 min.
 
Stocznia Północna12:202 min.
 
Stocznia SKM12:224 min.
 
Plac Solidarności12:235 min.
 
Dworzec Główny12:257 min.
 
Hucisko12:279 min.
 
Powstańców Warszawskich12:2911 min.
 
Paska12:3012 min.
 
Ciasna12:3113 min.
 
Zakopiańska12:3214 min.
 
Skrajna12:3416 min.
 
Siedlce12:3618 min.
 
Piekarnicza12:3921 min.
 
Belgradzka12:4022 min.
 
Warneńska12:4224 min.
 
Kolumba12:4426 min.
 
Brętowo PKM12:4628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy