Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Władysława IV11:47
Nowy Port Góreckiego11:48
Marynarki Polskiej11:50
Śnieżna11:51
Stadion Energa Gdańsk11:53
Mostostal11:54
Żaglowa - AmberExpo11:55
Swojska11:57
Węzeł Kliniczna
 
11:58
0 min.
 
Twarda11:591 min.
 
Stocznia Północna12:002 min.
 
Stocznia SKM12:024 min.
 
Plac Solidarności12:035 min.
 
Dworzec Główny12:057 min.
 
Hucisko12:079 min.
 
Powstańców Warszawskich12:0911 min.
 
Paska12:1012 min.
 
Ciasna12:1113 min.
 
Zakopiańska12:1214 min.
 
Skrajna12:1416 min.
 
Siedlce12:1618 min.
 
Piekarnicza12:1921 min.
 
Belgradzka12:2022 min.
 
Warneńska12:2224 min.
 
Kolumba12:2426 min.
 
Brętowo PKM12:2628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy