Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM22:25
Kolumba22:28
Warneńska22:30
Belgradzka22:32
Piekarnicza22:33
Siedlce22:37
Skrajna22:38
Zakopiańska22:39
Ciasna22:40
Paska22:41
Powstańców Warszawskich22:43
Hucisko22:45
Dworzec Główny22:47
Plac Solidarności22:49
Stocznia SKM
 
22:50
0 min.
 
Stocznia Północna22:522 min.
 
Twarda22:533 min.
 
Węzeł Kliniczna22:544 min.
 
Swojska22:555 min.
 
Żaglowa - AmberExpo22:577 min.
 
Mostostal22:588 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:0010 min.
 
Śnieżna23:0111 min.
 
Marynarki Polskiej23:0313 min.
 
Plac Wolności23:0414 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:0515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy