Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM20:26
Kolumba20:29
Warneńska20:31
Belgradzka20:33
Piekarnicza20:34
Siedlce20:38
Skrajna20:39
Zakopiańska20:40
Ciasna20:41
Paska20:42
Powstańców Warszawskich20:44
Hucisko20:46
Dworzec Główny20:48
Plac Solidarności20:50
Stocznia SKM
 
20:51
0 min.
 
Stocznia Północna20:532 min.
 
Twarda20:543 min.
 
Węzeł Kliniczna20:554 min.
 
Swojska20:565 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:587 min.
 
Mostostal20:598 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:0110 min.
 
Śnieżna21:0211 min.
 
Marynarki Polskiej21:0413 min.
 
Plac Wolności21:0514 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:0615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy