Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM15:06
Kolumba15:09
Warneńska15:11
Belgradzka15:13
Piekarnicza15:14
Siedlce15:18
Skrajna15:19
Zakopiańska15:20
Ciasna15:21
Paska15:22
Powstańców Warszawskich15:24
Hucisko15:27
Dworzec Główny15:29
Plac Solidarności15:32
Stocznia SKM
 
15:34
0 min.
 
Stocznia Północna15:362 min.
 
Twarda15:373 min.
 
Węzeł Kliniczna15:384 min.
 
Swojska15:406 min.
 
Żaglowa - AmberExpo15:428 min.
 
Mostostal15:439 min.
 
Stadion Energa Gdańsk15:4511 min.
 
Śnieżna15:4612 min.
 
Marynarki Polskiej15:4814 min.
 
Plac Wolności15:4915 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)15:5016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy