Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM12:54
Kolumba12:57
Warneńska12:59
Belgradzka13:01
Piekarnicza13:02
Siedlce13:06
Skrajna13:07
Zakopiańska13:08
Ciasna13:09
Paska13:10
Powstańców Warszawskich13:12
Hucisko13:15
Dworzec Główny13:17
Plac Solidarności13:20
Stocznia SKM
 
13:22
0 min.
 
Stocznia Północna13:242 min.
 
Twarda13:253 min.
 
Węzeł Kliniczna13:264 min.
 
Swojska13:286 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:308 min.
 
Mostostal13:319 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:3311 min.
 
Śnieżna13:3412 min.
 
Marynarki Polskiej13:3614 min.
 
Plac Wolności13:3715 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:3816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy