Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM11:24
Kolumba11:27
Warneńska11:29
Belgradzka11:31
Piekarnicza11:32
Siedlce11:36
Skrajna11:37
Zakopiańska11:38
Ciasna11:39
Paska11:40
Powstańców Warszawskich11:42
Hucisko11:45
Dworzec Główny11:47
Plac Solidarności11:50
Stocznia SKM
 
11:52
0 min.
 
Stocznia Północna11:542 min.
 
Twarda11:553 min.
 
Węzeł Kliniczna11:564 min.
 
Swojska11:586 min.
 
Żaglowa - AmberExpo12:008 min.
 
Mostostal12:019 min.
 
Stadion Energa Gdańsk12:0311 min.
 
Śnieżna12:0412 min.
 
Marynarki Polskiej12:0614 min.
 
Plac Wolności12:0715 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)12:0816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy