Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM11:14
Kolumba11:17
Warneńska11:19
Belgradzka11:21
Piekarnicza11:22
Siedlce11:26
Skrajna11:27
Zakopiańska11:28
Ciasna11:29
Paska11:30
Powstańców Warszawskich11:32
Hucisko11:35
Dworzec Główny11:37
Plac Solidarności11:40
Stocznia SKM
 
11:42
0 min.
 
Stocznia Północna11:442 min.
 
Twarda11:453 min.
 
Węzeł Kliniczna11:464 min.
 
Swojska11:486 min.
 
Żaglowa - AmberExpo11:508 min.
 
Mostostal11:519 min.
 
Stadion Energa Gdańsk11:5311 min.
 
Śnieżna11:5412 min.
 
Marynarki Polskiej11:5614 min.
 
Plac Wolności11:5715 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)11:5816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy