Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM05:05
Kolumba05:08
Warneńska05:10
Belgradzka05:12
Piekarnicza05:13
Siedlce05:17
Skrajna05:18
Zakopiańska05:19
Ciasna05:20
Paska05:21
Powstańców Warszawskich05:23
Hucisko05:26
Dworzec Główny05:28
Plac Solidarności05:30
Stocznia SKM
 
05:32
0 min.
 
Stocznia Północna05:342 min.
 
Twarda05:353 min.
 
Węzeł Kliniczna05:364 min.
 
Swojska05:375 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:397 min.
 
Mostostal05:408 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:4210 min.
 
Śnieżna05:4311 min.
 
Marynarki Polskiej05:4513 min.
 
Plac Wolności05:4614 min.
 
Władysława IV05:4715 min.
 
Nowy Port Góreckiego05:4816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy