Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM09:54
Kolumba09:57
Warneńska09:59
Belgradzka10:01
Piekarnicza10:02
Siedlce10:06
Skrajna10:07
Zakopiańska10:08
Ciasna10:09
Paska10:10
Powstańców Warszawskich10:12
Hucisko10:15
Dworzec Główny10:17
Plac Solidarności10:20
Stocznia SKM
 
10:22
0 min.
 
Stocznia Północna10:242 min.
 
Twarda10:253 min.
 
Węzeł Kliniczna10:264 min.
 
Swojska10:286 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:308 min.
 
Mostostal10:319 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:3311 min.
 
Śnieżna10:3412 min.
 
Marynarki Polskiej10:3614 min.
 
Plac Wolności10:3715 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)10:3816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy