Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Siedlce05:07
Skrajna05:08
Zakopiańska05:09
Ciasna05:10
Paska05:11
Powstańców Warszawskich05:13
Hucisko05:16
Dworzec Główny05:18
Plac Solidarności05:20
Stocznia SKM
 
05:22
0 min.
 
Stocznia Północna05:242 min.
 
Twarda05:253 min.
 
Węzeł Kliniczna05:264 min.
 
Swojska05:275 min.
 
Żaglowa - AmberExpo05:297 min.
 
Mostostal05:308 min.
 
Stadion Energa Gdańsk05:3210 min.
 
Śnieżna05:3311 min.
 
Marynarki Polskiej05:3513 min.
 
Plac Wolności05:3614 min.
 
Władysława IV05:3715 min.
 
Nowy Port Góreckiego05:3816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy