Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM09:14
Kolumba09:17
Warneńska09:19
Belgradzka09:21
Piekarnicza09:22
Siedlce09:26
Skrajna09:27
Zakopiańska09:28
Ciasna09:29
Paska09:30
Powstańców Warszawskich09:32
Hucisko09:35
Dworzec Główny09:37
Plac Solidarności09:40
Stocznia SKM
 
09:42
0 min.
 
Stocznia Północna09:442 min.
 
Twarda09:453 min.
 
Węzeł Kliniczna09:464 min.
 
Swojska09:486 min.
 
Żaglowa - AmberExpo09:508 min.
 
Mostostal09:519 min.
 
Stadion Energa Gdańsk09:5311 min.
 
Śnieżna09:5412 min.
 
Marynarki Polskiej09:5614 min.
 
Plac Wolności09:5715 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:5816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy