Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM08:14
Kolumba08:17
Warneńska08:19
Belgradzka08:21
Piekarnicza08:22
Siedlce08:26
Skrajna08:27
Zakopiańska08:28
Ciasna08:29
Paska08:30
Powstańców Warszawskich08:32
Hucisko08:35
Dworzec Główny08:37
Plac Solidarności08:40
Stocznia SKM
 
08:42
0 min.
 
Stocznia Północna08:442 min.
 
Twarda08:453 min.
 
Węzeł Kliniczna08:464 min.
 
Swojska08:486 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:508 min.
 
Mostostal08:519 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:5311 min.
 
Śnieżna08:5412 min.
 
Marynarki Polskiej08:5614 min.
 
Plac Wolności08:5715 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)08:5816 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy