Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM23:16
Kolumba23:19
Warneńska23:21
Belgradzka23:23
Piekarnicza23:24
Siedlce23:28
Skrajna23:29
Zakopiańska23:30
Ciasna23:31
Paska23:32
Powstańców Warszawskich23:34
Hucisko23:36
Dworzec Główny23:38
Plac Solidarności23:40
Stocznia SKM
 
23:41
0 min.
 
Stocznia Północna23:421 min.
 
Twarda23:432 min.
 
Węzeł Kliniczna23:443 min.
 
Swojska23:454 min.
 
Żaglowa - AmberExpo23:476 min.
 
Mostostal23:487 min.
 
Stadion Energa Gdańsk23:498 min.
 
Śnieżna23:509 min.
 
Marynarki Polskiej23:5211 min.
 
Plac Wolności23:5312 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)23:5413 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy