Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM17:47
Kolumba17:50
Warneńska17:52
Belgradzka17:54
Piekarnicza17:55
Siedlce17:59
Skrajna18:00
Zakopiańska18:01
Ciasna18:02
Paska18:03
Powstańców Warszawskich18:05
Hucisko18:08
Dworzec Główny18:10
Plac Solidarności18:12
Stocznia SKM
 
18:14
0 min.
 
Stocznia Północna18:162 min.
 
Twarda18:173 min.
 
Węzeł Kliniczna18:184 min.
 
Swojska18:195 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:217 min.
 
Mostostal18:228 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:2410 min.
 
Śnieżna18:2511 min.
 
Marynarki Polskiej18:2713 min.
 
Plac Wolności18:2814 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:2915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy