Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM16:07
Kolumba16:10
Warneńska16:12
Belgradzka16:14
Piekarnicza16:15
Siedlce16:19
Skrajna16:20
Zakopiańska16:21
Ciasna16:22
Paska16:23
Powstańców Warszawskich16:25
Hucisko16:28
Dworzec Główny16:30
Plac Solidarności16:32
Stocznia SKM
 
16:34
0 min.
 
Stocznia Północna16:362 min.
 
Twarda16:373 min.
 
Węzeł Kliniczna16:384 min.
 
Swojska16:395 min.
 
Żaglowa - AmberExpo16:417 min.
 
Mostostal16:428 min.
 
Stadion Energa Gdańsk16:4410 min.
 
Śnieżna16:4511 min.
 
Marynarki Polskiej16:4713 min.
 
Plac Wolności16:4814 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)16:4915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy