Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM07:55
Kolumba07:58
Warneńska08:00
Belgradzka08:02
Piekarnicza08:03
Siedlce08:07
Skrajna08:08
Zakopiańska08:09
Ciasna08:10
Paska08:11
Powstańców Warszawskich08:13
Hucisko08:15
Dworzec Główny08:17
Plac Solidarności08:19
Stocznia SKM
 
08:20
0 min.
 
Stocznia Północna08:222 min.
 
Twarda08:233 min.
 
Węzeł Kliniczna08:244 min.
 
Swojska08:255 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:277 min.
 
Mostostal08:288 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:3010 min.
 
Śnieżna08:3111 min.
 
Marynarki Polskiej08:3313 min.
 
Plac Wolności08:3414 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)08:3515 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy