Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM06:46
Kolumba06:49
Warneńska06:51
Belgradzka06:53
Piekarnicza06:54
Siedlce06:58
Skrajna06:59
Zakopiańska07:00
Ciasna07:01
Paska07:02
Powstańców Warszawskich07:04
Hucisko07:07
Dworzec Główny07:09
Plac Solidarności07:12
Stocznia SKM
 
07:14
0 min.
 
Stocznia Północna07:162 min.
 
Twarda07:173 min.
 
Węzeł Kliniczna07:184 min.
 
Swojska07:206 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:228 min.
 
Mostostal07:239 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:2511 min.
 
Śnieżna07:2612 min.
 
Marynarki Polskiej07:2814 min.
 
Plac Wolności07:2915 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:3016 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy