Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM08:07
Kolumba08:10
Warneńska08:12
Belgradzka08:14
Piekarnicza08:15
Siedlce08:19
Skrajna08:20
Zakopiańska08:21
Ciasna08:22
Paska08:23
Powstańców Warszawskich08:25
Hucisko08:28
Dworzec Główny08:30
Plac Solidarności08:32
Stocznia SKM
 
08:34
0 min.
 
Stocznia Północna08:362 min.
 
Twarda08:373 min.
 
Węzeł Kliniczna08:384 min.
 
Swojska08:395 min.
 
Żaglowa - AmberExpo08:417 min.
 
Mostostal08:428 min.
 
Stadion Energa Gdańsk08:4410 min.
 
Śnieżna08:4511 min.
 
Marynarki Polskiej08:4713 min.
 
Plac Wolności08:4814 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)08:4915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy