Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Brętowo PKM06:47
Kolumba06:50
Warneńska06:52
Belgradzka06:54
Piekarnicza06:55
Siedlce06:59
Skrajna07:00
Zakopiańska07:01
Ciasna07:02
Paska07:03
Powstańców Warszawskich07:05
Hucisko07:08
Dworzec Główny07:10
Plac Solidarności07:12
Stocznia SKM
 
07:14
0 min.
 
Stocznia Północna07:162 min.
 
Twarda07:173 min.
 
Węzeł Kliniczna07:184 min.
 
Swojska07:195 min.
 
Żaglowa - AmberExpo07:217 min.
 
Mostostal07:228 min.
 
Stadion Energa Gdańsk07:2410 min.
 
Śnieżna07:2511 min.
 
Marynarki Polskiej07:2713 min.
 
Plac Wolności07:2814 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:2915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy