Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM21:05
Kolumba21:08
Warneńska21:10
Belgradzka21:12
Piekarnicza21:13
Siedlce21:17
Skrajna21:18
Zakopiańska21:19
Ciasna21:20
Paska21:21
Powstańców Warszawskich
 
21:23
0 min.
 
Hucisko21:252 min.
 
Dworzec Główny21:274 min.
 
Plac Solidarności21:296 min.
 
Stocznia SKM21:307 min.
 
Stocznia Północna21:329 min.
 
Twarda21:3310 min.
 
Węzeł Kliniczna21:3411 min.
 
Swojska21:3512 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:3714 min.
 
Mostostal21:3815 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:4017 min.
 
Śnieżna21:4118 min.
 
Marynarki Polskiej21:4320 min.
 
Plac Wolności21:4421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy