Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Brętowo PKM17:52
Kolumba17:55
Warneńska17:57
Belgradzka17:59
Piekarnicza18:00
Siedlce18:04
Skrajna18:05
Zakopiańska18:06
Ciasna18:07
Paska18:08
Powstańców Warszawskich
 
18:10
0 min.
 
Hucisko18:133 min.
 
Dworzec Główny18:155 min.
 
Brama Oliwska18:177 min.
 
Chodowieckiego18:188 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:199 min.
 
Traugutta18:2111 min.
 
Opera Bałtycka18:2313 min.
 
Politechnika18:2414 min.
 
Miszewskiego18:2515 min.
 
Jaśkowa Dolina18:2717 min.
 
Klonowa18:2919 min.
 
Galeria Bałtycka18:3121 min.
 
Wojska Polskiego18:3323 min.
 
Zamenhofa18:3424 min.
 
Zajezdnia18:3525 min.
 
Strzyża PKM18:3626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy