Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM13:14
Kolumba13:17
Warneńska13:19
Belgradzka13:21
Piekarnicza13:22
Siedlce13:26
Skrajna13:27
Zakopiańska13:28
Ciasna13:29
Paska13:30
Powstańców Warszawskich
 
13:32
0 min.
 
Hucisko13:353 min.
 
Dworzec Główny13:375 min.
 
Plac Solidarności13:408 min.
 
Stocznia SKM13:4210 min.
 
Stocznia Północna13:4412 min.
 
Twarda13:4513 min.
 
Węzeł Kliniczna13:4614 min.
 
Swojska13:4816 min.
 
Żaglowa - AmberExpo13:5018 min.
 
Mostostal13:5119 min.
 
Stadion Energa Gdańsk13:5321 min.
 
Śnieżna13:5422 min.
 
Marynarki Polskiej13:5624 min.
 
Plac Wolności13:5725 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:5826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy