Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM10:04
Kolumba10:07
Warneńska10:09
Belgradzka10:11
Piekarnicza10:12
Siedlce10:16
Skrajna10:17
Zakopiańska10:18
Ciasna10:19
Paska10:20
Powstańców Warszawskich
 
10:22
0 min.
 
Hucisko10:253 min.
 
Dworzec Główny10:275 min.
 
Plac Solidarności10:308 min.
 
Stocznia SKM10:3210 min.
 
Stocznia Północna10:3412 min.
 
Twarda10:3513 min.
 
Węzeł Kliniczna10:3614 min.
 
Swojska10:3816 min.
 
Żaglowa - AmberExpo10:4018 min.
 
Mostostal10:4119 min.
 
Stadion Energa Gdańsk10:4321 min.
 
Śnieżna10:4422 min.
 
Marynarki Polskiej10:4624 min.
 
Plac Wolności10:4725 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)10:4826 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy