Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM20:55
Kolumba20:58
Warneńska21:00
Belgradzka21:02
Piekarnicza21:03
Siedlce21:07
Skrajna21:08
Zakopiańska21:09
Ciasna21:10
Paska21:11
Powstańców Warszawskich
 
21:13
0 min.
 
Hucisko21:152 min.
 
Dworzec Główny21:174 min.
 
Plac Solidarności21:196 min.
 
Stocznia SKM21:207 min.
 
Stocznia Północna21:229 min.
 
Twarda21:2310 min.
 
Węzeł Kliniczna21:2411 min.
 
Swojska21:2512 min.
 
Żaglowa - AmberExpo21:2714 min.
 
Mostostal21:2815 min.
 
Stadion Energa Gdańsk21:3017 min.
 
Śnieżna21:3118 min.
 
Marynarki Polskiej21:3320 min.
 
Plac Wolności21:3421 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:3522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy