Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM19:27
Kolumba19:30
Warneńska19:32
Belgradzka19:34
Piekarnicza19:35
Siedlce19:39
Skrajna19:40
Zakopiańska19:41
Ciasna19:42
Paska19:43
Powstańców Warszawskich
 
19:45
0 min.
 
Hucisko19:483 min.
 
Dworzec Główny19:505 min.
 
Plac Solidarności19:527 min.
 
Stocznia SKM19:549 min.
 
Stocznia Północna19:5611 min.
 
Twarda19:5712 min.
 
Węzeł Kliniczna19:5813 min.
 
Swojska19:5914 min.
 
Żaglowa - AmberExpo20:0116 min.
 
Mostostal20:0217 min.
 
Stadion Energa Gdańsk20:0419 min.
 
Śnieżna20:0520 min.
 
Marynarki Polskiej20:0722 min.
 
Plac Wolności20:0823 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:0924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy