Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Brętowo PKM18:07
Kolumba18:10
Warneńska18:12
Belgradzka18:14
Piekarnicza18:15
Siedlce18:19
Skrajna18:20
Zakopiańska18:21
Ciasna18:22
Paska18:23
Powstańców Warszawskich
 
18:25
0 min.
 
Hucisko18:283 min.
 
Dworzec Główny18:305 min.
 
Plac Solidarności18:327 min.
 
Stocznia SKM18:349 min.
 
Stocznia Północna18:3611 min.
 
Twarda18:3712 min.
 
Węzeł Kliniczna18:3813 min.
 
Swojska18:3914 min.
 
Żaglowa - AmberExpo18:4116 min.
 
Mostostal18:4217 min.
 
Stadion Energa Gdańsk18:4419 min.
 
Śnieżna18:4520 min.
 
Marynarki Polskiej18:4722 min.
 
Plac Wolności18:4823 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:4924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy