Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Brętowo PKM19:07
Kolumba19:10
Warneńska19:12
Belgradzka19:14
Piekarnicza19:15
Siedlce19:19
Skrajna19:20
Zakopiańska19:21
Ciasna19:22
Paska19:23
Powstańców Warszawskich
 
19:25
0 min.
 
Hucisko19:283 min.
 
Dworzec Główny19:305 min.
 
Plac Solidarności19:327 min.
 
Stocznia SKM19:349 min.
 
Stocznia Północna19:3611 min.
 
Twarda19:3712 min.
 
Węzeł Kliniczna19:3813 min.
 
Swojska19:3914 min.
 
Żaglowa - AmberExpo19:4116 min.
 
Mostostal19:4217 min.
 
Stadion Energa Gdańsk19:4419 min.
 
Śnieżna19:4520 min.
 
Marynarki Polskiej19:4722 min.
 
Plac Wolności19:4823 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)19:4924 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy